Webinář: Komunikace budující vztahy ve škole a rodině (Institut léčení a prevence traumatu)

Institut léčení a prevence traumatu (ILPT) je nezisková organizace zapsaný ústav založená s vizí šířit informace o léčení a prevenci  individuálního a kolektivního traumatu. A to prostřednictvím konferencí, video přednášek, organizace kurzů a vzdělávacích výcviků pro všechny skupiny obyvatelstva a profesí, pro které je práce s traumatem důležitá a potřebují se v tomto ohledu vzdělávat.

ILPT si vás dovolují pozvat na představení Transparentní kruhové komunikace, která v sobě  spojuje poradní kruh, somatic experiencing a transparentní komunikaci Thomase Hübla.

Transparentní kruhová komunikace vede k přítomnosti v mluvení i v naslouchání ostatním.  Zve k přítomnému vztáhnutí se k sobě, ke své mysli, emocím a tělesným vjemům, a také ke vzájemnému vztahování k ostatním v jejich celistvosti, což buduje mezilidské vztahy a porozumění mezi lidmi.

Transparentní kruhová komunikace tak rozvíjí intrapersonální a interpersonální inteligenci, a umožňuje různorodost a rozmanitost pohledů a názorů, kterou nevnímá jako zdroj rozporů nebo konfliktu, naopak ji vnímá jako zdroj bohatství.

Termín: 13. 2. 2024, 18.00-19.30

Registrovat se můžete ZDE.